WIECZORNY SPACER PO WARSZAWSKIM ZOO Z DYREKTOREM DR. ANDRZEJEM G. KRUSZEWICZEM
Jak co roku Warszawskie ZOO wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Zapraszamy do aukcji, w której do wylicytowania jest
„TAJEMNICE WARSZAWSKIEGO ZOO”, czyli WIECZORNY SPACER PO STOŁECZNYM OGRODZIE W TOWARZYSTWIE
DR. ANDRZEJA G. KRUSZEWICZA – DYREKTORA WARSZAWSKIEGO ZOO
ORAZ ZESTAW GADŻETÓW ZE ZWIERZĘTAMI.
Poczujcie zew natury i ZOObaczcie to, czego nie można zobaczyć w Warszawskim ZOO na co dzień i to z zastosowaniem nowoczesnych lornetek termowizyjnych HIKMICRO! Może nie będziecie zaglądać w paszczę lwa, ale…
…podczas spaceru dr Andrzej G. Kruszewicz zabierze Was w wyjątkową „podróż” po ZOO po zmroku. Zwycięzca aukcji wraz z osobami towarzyszącymi bliżej pozna mieszkańców stołecznego Ogrodu. Odwiedzicie m.in. największego warszawiaka – słonia Leona oraz jego koleżanki Bubę i Fryderykę, młode żyrafy Pietruszkę i Pomelo oraz ich stado, hipopotamy: Hugona i Pelagię, a także zebry i ptasich mieszkańców Warszawskiego ZOO! Kto wie, może uda się Wam spotkać także warszawskie goryle: Aziziego, Bwanę i Vikinga, piękne irbisy Pamira, Suri i Jamira, no i może jednak lwy... Dr Kruszewicz opowie też o innych zagrożonych wyginięciem gatunkach oraz o swoich ulubieńcach z Warszawskiego ZOO.
Będziecie mogli posłuchać wyjątkowych opowieści Dyrektora o zwierzętach i zadać mnóstwo pytań. Podczas spaceru otrzymacie również zestaw ekstra gadżetów ze zwierzętami.
W ramach spaceru zwycięzca aukcji oraz jego goście będą mieli do dyspozycji najnowocześniejsze lornetki termowizyjne HIKMICRO, dzięki którym będą mogli oglądać nasze zwierzęta okiem „filmowego predatora”.
Zwycięzca licytacji może przyjść z dwiema osobami towarzyszącymi we wcześniej ustalonym terminie w miesiącach marzec-maj lub wrzesień-październik 2025 roku.
Aukcję po zakończeniu należy opłacić w przeciągu 2 tygodni.
Podczas 33. Finału WOŚP gramy dla onkologii i hematologii dziecięcej! Zapraszamy do licytacji!
Licytujcie tu: https://allegro.pl/oferta/wieczorny-spacer-po-warszawskim-zoo-z-dyrektorem-dr-a-g-kruszewiczem-17147303862
Biorąc udział w tej ofercie akceptujesz regulamin akcji dostępny na stronie https://www.aukcje.wosp.org.pl/regulamin.pdf

Z przyczyn technicznych pawilon z bezkręgowcami będzie dziś i jutro nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy!