Zoo zamknięte do odwołania.
Witamy w Warszawskim
Ogrodzie zoologicznym
A A + A
Wybierz język

Kontakt

DANE TELEADRESOWE:

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie
ul. Ratuszowa 1/3 03-461
Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 619 40 41
faks: +48 (22) 619 58 98
e-mail: zoo@zoo.waw.pl

Nr konta:
CitiBank Handlowy, nr:
68 1030 1508 0000 0005 5005 8006

NIP: 525-224-84-81
REGON: 012878673

DYREKTOR ZOO:
dr Andrzej G. Kruszewicz

Z-CA DYREKTORA ZOO:
Katarzyna Myszkorowska

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych jest: ZOO Warszawa z siedzibą w Warszawie, ul. Ratuszowa 1/3, 00-054 Warszawa (dalej „ZOO”). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

  • listownie: na adres podany powyżej
  • przez e-mail: iod@zoo.waw.pl
* - pola wymagane

 

 

MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY

Centrala (numer główny)
+48 (22) 619 40 41

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA

tel. +48 (22) 619 40 41 w. 119
e-mail: pok@zoo.waw.pl
Formularz kontaktowy

 

REZERWACJA LEKCJI, WYCIECZEK, DZIAŁ DYDAKTYCZNO - POPULARYZATORSKI

tel. +48 (22) 619 56 28
lub +48 (22) 619 40 41 w. 179, 189
e-mail: edukacja@zoo.waw.pl

 

SEKRETARIAT DYREKCJI

Anna Karczewska
tel. +48 (22) 619 69 09
e-mail: sekretariat@zoo.waw.pl

 

KONTAKT DLA STAŻYSTÓW I PRAKTYKANTÓW

Maria Krakowiak
tel. +48 (22) 619 92 53
lub +48 (22) 619 40 41 w. 175
e-mail: m.krakowiak@zoo.waw.pl

 

KONTAKT DLA WOLONTARIUSZY

Koordynator wolontariatu
Joanna Piotrowska
tel. +48 22 619 40 41 wew. 170
e-mail: wolontariat@zoo.waw.pl

 

KONTAKT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Ewa Zbonikowska-Rembiszewska
tel. +48 (22) 619 40 41 w. 159
e-mail: e.rembiszewska@zoo.waw.pl

 

KONTAKT DLA SPONSORÓW - FUNDACJA PANDA

Bożenna Krzemińska, Olga Zbonikowska
tel. +48 (22) 619 40 41 w. 133
e-mail: panda@zoo.waw.pl

 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Beata Kierzkowska
tel. +48 (22) 619 40 41 w. 114
e-mail: przetargi@zoo.waw.pl

 

ADMINISTRACJA I TRANSPORT

Maciej Lisak
tel. +48 (22) 619 40 41 wew. 148
e-mail: m.lisak@zoo.waw.pl

 

KADRY I PŁACE

Anna Cebula
tel. +48 (22) 619 40 41 wew. 145
e-mail: a.cebula@zoo.waw.pl
REKRUTACJA e-mail: kadry@zoo.waw.pl

PTASI AZYL

dr Agnieszka Czujkowska
e-mail: azyl@zoo.waw.pl

 

 

MARKETING

Katarzyna Fagasińska, Anna Tadra
tel. +48 (22) 619 40 41 w. 130
e-mail: k.fagasinska@zoo.waw.pl
e-mail: a.tadra@zoo.waw.pl

 

DLA DZIENNIKARZY

Anna Karczewska
tel. +48 508 989 887
e-mail: a.karczewska@zoo.waw.pl

 

 

NAGRYWANIE FILMÓW, SESJE ZDJĘCIOWE

Maryla Gajownik
tel. +48 (22) 619 40 41 w. 142
e-mail: m.gajownik@zoo.waw.pl

 

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Patryk Koralewski
e-mail: iod@zoo.waw.pl