ZOO jest czynne w codziennie, w każdą niedzielę i święta od godz. 9.00.
Witamy w Warszawskim
Ogrodzie zoologicznym
A A + A
Wybierz język

Inne atrakcje

Willa pod zwariowaną gwiazdą

To właśnie tutaj w tym  przestronnym, modernistycznym domu  kilkuset  ludzi  znalazło szansę na życie w  najokrutniejszym dla ludzkości czasie. W latach, gdy za podanie Żydowi szklanki wody groziła natychmiastowa śmierć...

czytaj więcej

Plac zabaw

W centrum Ogrodu, obok dużej polany piknikowej znajduje się nowoczesny plac zabaw. Plac jest podzielony na kilka części, każda dostosowana do innej grupy wiekowej. Całość wyłożona jest bezpieczną tartanową nawierzchnią. W pobliżu placu zabaw znajduje się także ekologiczna ścieżka zmysłów, ścieżka sprawnościowa, tartanowa skocznia dla dzieci oraz mini boisko do koszykówki. Jednym z pierwszych graczy na naszym boisku był Marcin Gortat, który jest ojcem chrzestnym Żyrafka Gortata. 

Ciuchcia

W sezonie letnim wzdłuż głównej alei ZOO kursuje kolorowa ciuchcia. W czasie przejazdu od bramy głównej do hipopotamiarni zwiedzający mogą posłuchać ciekawych opowieści o zwierzętach spotykanych na trasie. Przejażdżka jest odpłatna.

Medale pamiątkowe

Na terenie naszego ZOO umieściliśmy automaty z medalami pamiątkowymi.

czytaj więcej

Wózki dla dzieci

W naszym ZOO maluchy mogą rozpoczynać przygodę w najnowszym środku transportu: kolorowych, zwrotnych i ekologicznych wózkach  firmy Jako-o. Rodzicom będzie łatwiej manewrować pojazdem dzięki teleskopowej dyszy.
Wózki można wypożyczać bezpłatnie, przeznaczone są TYLKO do przewożenia dzieci do lat 7!

www.jako-o.com