ZOO jest czynne w codziennie, w każdą niedzielę i święta od godz. 9.00.
Witamy w Warszawskim
Ogrodzie zoologicznym
A A + A
Wybierz język

Bilety


Bilety grupowe: na każde 10 osób uprawnionych do ulgi 1 opiekun wchodzi bez opłat.
Bilety można wykorzystać w ciągu 30 dni od daty zakupu (poza biletami bezpłatnymi i rocznymi).
 

Bilety roczne są do kupienia tylko w Punkcie Obsługi Klienta, od wtorku do niedzieli w godzinach pracy kas (ul. Ratuszowa 1/3).

Ponadto z nieodpłatnego wstępu do ZOO korzystają:

  •  emeryci i renciści w każdy pierwszy wtorek miesiąca za okazaniem ważnej legitymacji

  • dzieci do lat 12 w Dzień Dziecka

Pobierz cennik

Kup bilet

W kasach można płacić kartą – obsługiwane są najbardziej popularne: Visa, V Pay, Maestro i MasterCard.

 

NOWOŚĆ

mPay z biletami do warszawskiego ZOO

Już od najbliższego weekendu lista usług dostępnych w mPay wzbogaci się o bilety do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Po ich zakupie będzie można od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas.

Warszawskie ZOO cieszy się ogromną popularnością, szczególnie w miesiące wiosenne i letnie. Stąd kolejki po bilety to widok spotykany niemal w każdy weekend oraz dzień wolny od pracy. Obecnie jedynym sposobem na ich ominięcie jest zakup biletów przez Internet, co wymaga jednak wcześniejszego zaplanowania wizyty. Już od najbliższego weekendu, dzięki uruchomieniu sprzedaży za pośrednictwem aplikacji mPay, długie kolejki przestaną być jakimkolwiek problemem. Zakupu można będzie dokonać w drodze lub tuż przed samą wizytą w ZOO. Po dotarciu na jego teren posiadacze mobilnych biletów będą mogli całkowicie ominąć kolejki do kas i od razu udać się w kierunku bramek wejściowych. Tam wystarczy okazać obsłudze ekran telefonu z uruchomioną aplikacją mPay i zapisanym w niej kodem QR.

Kupowanie biletów do warszawskiego ZOO w mPay będzie wyglądało podobnie, jak płacenie za przejazdy komunikacją miejską czy nabywanie wejściówek do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wystarczy, że użytkownik określi rodzaj i liczbę kupowanych biletów, a następnie zatwierdzi płatność kodem PIN, który ustalił samodzielnie podczas rejestracji w systemie. Tak jak w przypadku innych usług mPay, za bilety do ZOO można będzie zapłacić kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce.

Bilety do warszawskiego ZOO będą dostępne w aplikacji mPay już 21 lipca. Za jej pomocą będzie można nabyć bilety normalne, ulgowe oraz rodzinne. Do standardowej ceny każdego biletu będzie doliczana prowizja w wysokości 2,69 proc.

Aplikację mPay można pobrać za darmo w Google PlayApp Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu app.mpay.pl.